• Naše alianční partnerství
  pracují vždy ve Váš prospěch

 • Společnost Veritas vznikla odštěpením od společnonsti Symantec a od roku 2016 samostatně působí na trhu v oblasti komplexní správy firemích dat a jejich dostupnosti a ochrany. Filozofie společnosti se opírá o motto...

  Společnost Forcepoint je lídrem v oblasti filtrování webového provozu, ochrany e-mailové komunikace a ochrany před únikem citlivých informací.Těmito technologiemi zabezpečuje investice svých zákazníků, kterých je více než 20000 po celém světě.

  Společnost Kaspersky Lab je mezinárodní skupina využivající rozsáhlých odborných znalostí kybernetických hrozeb k vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a ......

  Americká společnost Commvault je pro své technologické vize, inovace a výkon, jedním z lídrů v ochraně a managementu dat, již více jak šest let. Specializuje se na vývoj nadčasového řešení pro správu a ochranu dat i celých infrastruktur.

   

  Společnost Huawei patří mezi celosvětové lídry v oblasti ICT. Klade velký důraz na inovátorský a dynamický přístup v oblasti vývoje a výroby hardware a software. Vše samozřejmě podpořeno špičkovou kvalitou a podporou.

  Společnost Symantec patří mezi světové lídry a zaměřuje se zejména na poskytování komplexních řešení zabezpečení a správy firemních dat. Vše motivováno snahou pomáhat společnostem zabezpečit a spravovat informace.

  Společnost VMware patří k světovým lídrům v oblasti virtualizace. Nabízená řešení patří mezi etalony v této oblasti a nabízí široké možnosti uplatnění v rámci zákaznických řešení a v neposlední řadě zajímavé možnosti škálovatelnosti.

  CISCO je synonymem pro komplexní řešení v oblasti komunikací, bezpečnosti a infrastruktury v oblasti ICT. Společnost je v mnoha směrech technologickým lídrem v rámci vývoje a výroby nových řešení a tvůrcem nových standardů.

  IBM patří mezi stálice v oblasti ICT v celosvětovém měřítku. Patří mezi největší technologické lídry v celé řadě oblastí což je podpořeno rozsáhlým vývojovým a výzkumným programem. Portfolio zahrnuje širokou paletu sofistikovaného hardware a software.

  Dell dnes patří mezi významné výrobce nejen v oblasti hardware. Technologicky zajímavá řešení podpořená kvalitním servisem osloví celé spektrum zákazníků. Vše podpořeno maximální orientací na potřeby zákazníka.

  Microsoft patří mezi nejvýznamnější společnosti nejen v oblasti celosvětově nejrozšířenějšího operačního systému, ale jimi nabízená softwarová řešení dnes pokrývají celé spektrum zákaznických požadavků.

  Společnost Lenovo patří ke špičce v oblasti vývoje a výroby širokého spektra zařízení. Od chytrého telefonu, tabletu, pracovní stanice, notebooku až po serverová řešení. Vše podpořeno kvalitním servisem, uživatelsky přívětivým rozhraním...

 • VERITAS

  Lídr v oblasti zálohování, archivace i vysoké dostupnosti či vyhledávání dat

  Společnost Veritas vznikla odštěpením od společnonsti Symantec a od roku 2016 samostatně působí na trhu v oblasti komplexní správy firemích dat a jejich dostupnosti a ochrany.

   

  Filozofie společnosti se opírá o motto "Informace je důležitější nežli infrastruktura".

   

  Veritas nabízí komplexní řešení, které zákazníkům umožňuje velkou míru hardwarové nezávislosti. Zákazník se tak nemusí nechat svazovat či omezovat jedním produktem či výrobcem, ale může se svobodně rozhodnout na základě svých potřeb a požadavků na dostupnost klíčových služeb.

   

  Technologie Veritas jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují:

  • zálohování a obnovu data (BackupExec, NetBackup, DLO, System Recovery)
  • archivaci dat (EnterpriseVault)
  • softwarově definované storage (InfoScale, Access)
  • vysokou dostupnost aplikací (ApplicationHA)
  • vysokou dostupnost prostředí a jejich řízení (InfoScale, Operations Manager)

   

 • FORCEPOINT

  Lídr v oblasti filtrování webového provozu, ochrany e-mailové komunikace a ochrany dat

  Společnost Forcepoint je lídrem v oblasti filtrování webového provozu, ochrany e-mailové komunikace a ochrany před únikem citlivých informací. Těmito technologiemi zabezpečuje investice svých zákazníků, kterých je více než 20.000 po celém světě.

   

  Společnost Forcepoint vznikla v roce 2015 sloučením společností Websense a Raytheon. Kombinuje technologie se silnými analytickými nástroji s cílem maximálního snížení rizik pro zákazníky z oblastí zdravotnictví, bankovních a finančních institucí, státní správy, průmyslu, technologických firem, obchodu a dalších odvětví.

   

  Technologie Forcepoint jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují:

  • kontrolu a filtraci webového provozu ( AP-WEB / Web Security )
  • zabezpečení e-mailové komunikace ( AP-MAIL / Mail Security )
  • ochranu před únikem citlivých informací ( DLP )
  • systém pro analýzu anomálního chování uživatelů ( SVIT / FIT )
  • spolehlivý firewall s imunitou proti AET (Advanced Evasion techniques)

   

  • KASPERSKY lab

   Lídr v oblasti bezpečnostních řešení a služeb

   Společnost Kaspersky Lab je mezinárodní skupina využivající rozsáhlých odborných znalostí kybernetických hrozeb k vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě.

    

   Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů.

    

   Technologie Kaspersky lab jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují:

   • bezpečnost koncových zařízení ( Endpoint Security for Business )
   • systém pro aktualizaci OS a aplikací ( Systems Management )
   • bezpečnost virtuálních prostředí a datacenter ( Security for Virtualization )
   • zajištění bezpečnosti IoT ( Industrial Cyber Security )
   • bezpečnost a správa mobilních zařízení ( Security for Mobile)
   • ochranu proti DDoS útokům ( DDoS Protection )

    

  • COMMVAULT

   Jediné kompaktní řešení, které lze nazvat DMS - Data Management Systémem a ne jen "zálohovadlem"

    

   Americká společnost Commvault sídlí v Tinton Falls, New Jersey a globálně zaměstnává více než 2 000 zaměstnanců. Pro svou technologickou vizi, inovace a výkon, získal Commvault nejvyšší ocenění od renomované společnosti Gartner a to již po šesté v řadě za sebou. Specializuje se na vývoj nadčasového řešení pro správu a ochranu dat. Řešení je založeno na otevřených standardech datových služeb s neomezenou možností integrace a nasazení v heterogenních prostředích klientů.

    

   Řešení společnosti Commvault představují jedno z předních portfolií v oblasti zabezpečení a obnovy dat, cloudu, virtualizace, archivování, synchronizace a sdílení souborů. Commvault se nezaměřuje na hardware, ale výhradně na správu dat. Díky tomu ho přijaly společnosti všech velikostí a ve všech odvětvích a zásluhou řešení „on premise“ i napříč mobilními platformami v i mimo cloud. Čímdal častější se stává i požadavek poskytovat produkty jako službu až v prostředích zákazníka nebo v cloudech partnerů.

    

    

   Technologie Commvault jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují globální řešení ochrany a práce s daty, jako je:

    

   • Zálohování i obnova dat a to včetně obnovy po katastrofách
   • Archivace dat, která nepotřebuje dodatečný datový prostor a tak šetří prostředky IT
   • Indexování obsahu (dokumentů, emailů apod.)
   • Hledání, eDiscovery a podpora pro právní oddělení v tomto ohledu

  • HUAWEI

   Lídr v oblasti Enterprise technologií se kterým je nutné v budoucnu počítat

   Společnost Huawei patří mezi celosvětové lídry v oblasti ICT. Klade velký důraz na inovátorský a dynamický přístup v oblasti vývoje a výroby hardware a software. Vše samozřejmě podpořeno špičkovou kvalitou a podporou.

    

   Huawei zdaleka není jen světem mobilních telefonů a operátorů, jak se možná mnozí domnívají. Portfolio, které Huawei svým zákazníků nabízí, je daleko pestřejší. Prosazuje se především na poli enterprise IT a enterprise technologií a stává se významným hráčem na trhu.

    

   Aliance společností M-COM a Huawei pokrývá celé spektrum v oblasti ICT. Dynamicky se rozvíjí naše spolupráce zejména v oblasti diskových polí a serverové infrastruktury. Nezanedbatelnou oblastí je spolupráce v oblasti serverové a desktopové virtualizace či správy koncových zařízení. Výhody aliance jsou umocněny našim týmem kvalifikovaných specialistů.

    

    

  • SYMANTEC

   Globální lídr v oblasti bezpečnosti firemních infrastruktur s tradicí a širokým spektrem produktů

   Společnost Symantec se zaměřuje na poskytování komplexních řešení zabezpečení a správy firemních dat. Vše motivováno snahou pomáhat společnostem zabezpečit a spravovat informace.

    

   Aliance společností M-COM a společností Symantec je primárně zaměřena na produkty řešící problematiku globální bezpečnosti dat a managementu všech zařízení obsahujících citlivá firemní data. Tým certifikovaných a zkušených specialistů je přípraven Vám pomoci od analýzy po vlastní implementaci a údržbu.

    

   Technologie Symantec jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují:

   • bezpečnost koncových zařízení ( Endpoint Protection )
   • detekci hrozeb tzv. nulového dne ( Advanced Threat Protection )
   • bezpečnost mailové komunikace, ochranu proti spamu ( Messaging Security )
   • řešení šifrování dat i disků ( Encryption powered by PGP )
   • bezpečnost webového provozu ( Secure Web Gateway )
   • vícefaktorovou autentifikaci ( Symantec VIP )
   • ochranu před únikem citlivých informací ( Symantec DLP )

   ...... a mnoho dalších řešení

  • VMware

   Lídr v oblasti virtualizace serverových infrastruktur i virtualizace koncových zařízení VDI nebo úložného prostoru

   Společnost VMware patří k světovým lídrům v oblasti virtualizace. Nabízená řešení patří k nejpoužívanějším v této oblast a nabízí široké možnosti uplatnění. V neposlední řadě poskytuje zajímavé možnosti škálovatelnosti.

    

   Náš certifikovaný tým má bohaté zkušenosti s analýzou prostředí našich zákazníků, výkonnostními testy, navržením optimální architektury, implementací a v neposlední řadě i poimplementační podpoře řešení. Virtualizace serverové i klientské části může být efektivním řešením skýtajícím zajímavé finanční úspory.

  • CISCO

   Lídr v oblasti komunikací, bezpečnosti a infrastruktury.

    

   CISCO je synonymem pro komplexní řešení v oblasti komunikací, bezpečnosti a infrastruktury v ICT. Společnost je v mnoha směrech technologickým lídrem v rámci vývoje a výroby nových řešení a tvůrcem nových standardů.

    

   Produkty společnosti CISCO si oblíbili naši zákazníci, kteří chtějí maximálně využít možnosti tohoto renomovaného výrobce. Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s implementací sofistikovaných řešení společnosti CISCO v rámci celé řady projektů. Tyto naše zkušenosti jsou zárukou maximálního využití potenciálu portfolia CISCO ve váš prospěch.

    

    

  • IBM

   Lídr v oblasti vývoje a výzkumu hardware, software a cloudových služeb i infrastruktury

   IBM patří mezi stálice v oblasti ICT v celosvětovém měřítku. Je technologickým lídrem v celé řadě oblastí, což je podpořeno rozsáhlým vývojovým a výzkumným programem. Portfolio IBM zahrnuje širokou paletu sofistikovaného hardware a software.

    

   Společnost IBM má nezastupitelné místo v rámci dlouhodobé alianční strategie společnosti M-COM. Spolupráce zahrnuje oblasti hardware, ale i celé spektrum softwarových řešení. Hluboké znalosti certifikovaných specialistů společnosti M-COM jsou garancí úspěšného výběru řešení a jeho implementací.

    

   Technologie IBM jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují:

   • prostředky pro bezpečnou komunikaci a komunikaci v reálném čase
   • hardware a storage 
   • cloud a optimalizaci IT
   • sběr a vyhodnocování logů vč. efektivní správy hrozeb
   • zálohování, archivace a obnovení dat po havárii 

   ...... a mnoho dalších řešení

  • DELL

   Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů s nejširším portfoliem hardwaru na trhu

   Dell dnes patří mezi významné výrobce nejen v oblasti hardware. Technologicky zajímavá řešení podpořená kvalitním servisem osloví celé spektrum zákazníků. Vše podpořeno maximální orientací na potřeby zákazníka.

    

   Technologie Dell jsou určeny zákazníkům, kteří potřebují:

   • tablety a konvertibilní notebooky
   • notebooku a pracovní stanice 
   • výkonné grafické stanice
   • servery
   • storage a NAS systémy
   • virtualizaci a software

   ...... a mnoho dalších řešení

  • MICROSOFT

   Lídr v oblasti software pro široké spektrum potřeb zákazníků a nejvýznamnější poskytovatel CLOUD prostředí

   Microsoft je nějvětším hráčem nejen díky celosvětově nejrozšířenějšímu operačnímu systému. Nabízená softwarová řešení dnes pokrývají celé spektrum zákaznických požadavků.

    

   Naše aliance se společností Microsoft nespočívá jen v implementaci operačních systémů. Spolu s vývojem nabízených řešení se rozvíjí i spolupráce v dalších oblastech. Produkty týmové spolupráce, aplikační software a samozřejmě řešení s vysokou dostupností. To vše zabezpečuje náš certifikovaný tým zkušených specialistů.

  • LENOVO

   Portfolio společnosti Lenovo zahrnuje vývoj a výrobu širokého spektra zařízení. Od chytrého telefonu, tabletu, pracovní stanice, notebooku až po serverová řešení či storage a tím navazují na odkaz a kvalitu produktů IBM. To vše jde samozřejmě ruku v ruce s kvalitním servisem, uživatelsky přívětivým rozhraním a neoddiskutovatelnou kvalitou produktů.

    

   Produkty společnosti Lenovo využívá celé spektrum našich zákazníků, kteří ocení kvalitu a servisní podporu. Náš tým specialistů je připraven navrhnout optimální řešení i pro Vaši společnost. A to nejen s ohledem na technické požadavky, ale i na ekonomickou stránku zvoleného řešení.