Tenable®, Inc. je předním dodavatelem řešení pro odhalování kybernetických zranitelností. Pro monitorování a snižování digitálních rizik využívá produkty společnosti Tenable již přes 24000 organizací po celém světě. Na svůj produkt pro monitorování zranitelností Nessus® navázala společnost vytvořením Tenable.io®, první platformy na světě, která dokáže monitorovat a zabezpečit jakákoliv digitální aktiva na jakékoliv výpočetní platformě. Mezi zákazníky společnosti Tenable patří více než polovina podniků ze seznamu Fortune 500, přes 20 % podniků ze seznamu Global 2000 a různé velké vládní instituce. Více informací najdete na stránkách tenable.com.

PRODUKTY TENABLE NABÍZÍ:
  • Nejlepší řešení pro hodnocení zranitelností a klasifikaci rizik „tenable nessus“.
  • Přesná identifikace, vyšetřování a upřesňování chyb v zabezpečení pro kritickou infrastrukturu i provozní technologie „tenable Industrial Security“.
  • Získání průběžného hodnocení stavu zabezpečení v reálném čase, díky kterému lze rychle najít a opravit chyby v zabezpečení „tenable.sc“.
  • Bezpečnostní platforma Vám umožní hodnocení stavu zabezpečení v reálném čase, prověřovat bezpečnost webových aplikací, chránit i prověřovat aplikační kontejnery, nabízí vizualizaci a analytický náhled pro lepší porozumění a snížení rizik kybernetických hrozeb „tenable.io“.
Přesunout se na začátek