Lenovo Group Limited se sídlem v Pekingu, původně působila na trhu pod značkou Legend, později byl její název změněn na Leh-NOH-voh „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě a dále i serverů Intel od společnosti IBM.  Lenovo vstoupila na trh smartphonů v roce 2012 a od roku 2014 byl největším prodejcem chytrých telefonů v pevninské Číně. V roce 2014 Lenovo získalo od společnosti Googlem, výrobky mobilních telefonů Motorola Mobility.

Portfolio společnosti Lenovo zahrnuje vývoj a výrobu širokého spektra zařízení. Od chytrého telefonu, tabletu, pracovní stanice, notebooku až po serverová řešení či storage a tím navazují na odkaz i kvalitu produktů IBM. To vše jde samozřejmě ruku v ruce s kvalitním servisem, uživatelsky přívětivým rozhraním a neoddiskutovatelnou kvalitou produktů.

Produkty společnosti Lenovo využívá celé spektrum našich zákazníků, kteří ocení kvalitu a servisní podporu. Náš tým specialistů je připraven navrhnout optimální řešení i pro Vaši společnost. A to nejen s ohledem na technické požadavky, ale i na ekonomickou stránku zvoleného řešení.

Přesunout se na začátek