Kaspersky je globální společnost zabývající se kybernetickou bezpečností založená v roce 1997 v posttotalitním Rusku.

Hluboká inteligence a bezpečnostní znalosti společnosti Kaspersky se neustále mění v inovativní bezpečnostní řešení a služby na ochranu podniků, kritické infrastruktury, vlád a spotřebitelů po celém světě.

Komplexní bezpečnostní portfolio společnosti zahrnuje špičkovou ochranu koncových bodů a řadu specializovaných bezpečnostních řešení a služeb pro boj proti sofistikovaným a vyvíjejícím se digitálním hrozbám.

KASPERSKY_logo_WEB
kl_United_Platinum_Partner

 Více než 400 milionů uživatelů je chráněno technologiemi společnosti Kaspersky a pomáháme 270 000 podnikovým klientům chránit to, na čem jim nejvíce záleží.

TECHNOLOGIE KASPERSKY také poskytuje:
  • Zabezpečení koncových pracovních stanic, notebooků, mobilních zařízení či serverů i virtualizovaných desktopů s pokročilou ochranou proti neznámým hrozbám, Vulnerability and Patch Management, vč. správy a zabezpečení mobilních zařízení i šifrování klíčových dat (Kaspersky Endpoint Security for Business, Security for Microsoft Office 365, Endpoint Detection and Response, Kaspersky Hybrid Cloud Security, Kaspersky Embedded Systems Security, Hybrid Cloud Security pro AWS & AZURE, Mobile Security).
  • Robustní, vysoce výkonné a škálovatelné řešení ochrany cenných a citlivých dat, která se nacházejí na podnikových síťových úložištích (NAS) a souborových serverech díky hladká integraci pomocí protokolů, včetně ICAP a RPC (Kaspersky Security for Storage).
  • Zabezpečení e-mailové komunikace proti spamu a virům i phishingu v prostředích MS Exchange a Linux mail serverech (Kaspersky Security for Mail Server).
  • Kompletní integrovanou redukci DDoS útoků pro zajištění kontinuity vašich kritických online aplikací a infrastruktury (Kaspersky DDoS Protection).
Přesunout se na začátek