HCL Technologies patří mezi globální technologické společnosti nové generace, která pomáhá společnostem transformovat jejich podnikání pro nový digitální věk. HCL technologické produkty, služby a inženýrství jsou postaveny na čtyřech desetiletích inovací s celosvětovou sítí výzkumných a vývojových pracovišť, inovačních laboratoří a poradenských center. Dnes společnost působí ve více než 44 zemích světa se více jak 137 000 pracovníky. HCL slouží předním podnikům v klíčových průmyslových odvětvích, včetně 250 společností Fortune 500 a 650 společnosti Global 2000.
HCL Technologies dnes nabízíme integrované portfolio produktů, řešení a služebje postavené na Digital, IoT, Cloud, Automation, Cybersecurity, Analytics, Infrastructure Management a Engineering Services. Společnost se již řadu let partnerem pro vývoj produktů IBM Lotus a Rational. V Červenci 2019 finálně společnost HCL převzala a plnohodnotně řídí výzkumu, vývoji, prodeji i marketing, dodávky a podporu aplikací AppScan, BigFix, Commerce, Connections, Digital Experience (Portal a Content Manager), Notes Domino a Unica.

PRODUKTY HCL (z rodiny exIBM) NABÍZÍ:
  • Jednotná Groupwarová platforma pro bezpečnou komunikaci uživatelů ve firemní síti, posílání mailů, plánování událostí, zasílání rychlých zpráv i efektivní a nízkonákladový vývoj aplikací. To vše je „HCL Notes & Domino“.
  • Unikátní platforma, která nabízí pro vaše podnikatelské prostředí bezpečné zasílání okamžitých zpráv, sdílení souborů a pořádání online schůzek „HCL Sametime“.
  • Jednotná inovativní platforma, která pomáhá organizacím výrazně zvýšit produktivitu uživatelů, projektových týmů, díky efektivnímu sdílení znalostí se schopností se rychle rozhodovat, spolu se sníženými provozními náklady na IT a složitostí „HCL Connections“.
  • Pro bezpečný vývoj aplikací a jejich testování „HCL AppScan“.
  • Pro bezpečnou správu a zajištění efektivní spolupráce na snížení provozních nákladů, efektivní správu koncových bodů, vynucení dodržování předpisů v reálném čase a zvýšení produktivity „HCL BigFix“.
  • Navrhněte a optimalizujte své marketingové kampaně a interakce s klienty v reálném čase, abyste maximalizovali své marketingové cíle „HCL Unica“.
  • Jednotná a výkonná platforma pro interakci se zákaznickými platformami, která podporuje různé obchodní modely „HCL Commerce“.
Přesunout se na začátek