Společnost Symantec Corporation je globálním lídrem v oblasti bezpečnosti firemních infrastruktur s tradicí a širokým spektrem produktů, který je na trhu již od roku 1982 a v oblasti kybernetického zabezpečení, umožňuje organizacím, vládám a lidem zabezpečit svá nejdůležitější data, ať už jsou kdekoli.

Veškeré aktivity jsou motivovány snahou pomáhat společnostem zabezpečit a spravovat své informace a citlivá data.

secure-one-silver-partner-logo-global-silver

 Integrated Cyber Defense (ICD) sjednocuje produkty, služby a partnery, chrání před sofistikovanými hrozbami, napříč koncovými body, sítěmi, aplikacemi a cloudy. Při provozu jedné z největších počítačových zpravodajských sítí na světě, může vidět více hrozeb a chrání více svých zákazníků před útoky nové generace již od okamžiku jejich vzniku.

Celosvětová komunita s více než 50 miliony lidí spoléhá na produkty Norton a LifeLock společnosti Symantec při ochraně v digitálním světě doma i napříč všemi domácími zařízeními.

Celosvětově na technologie Symantec spoléhá více jak 300.000 společností z toho 86% společností z TOP500 a je zastoupena ve více jak 40 zemích světa. Zaměstnává více jak 18.500 specialistů na řešení bezpečnostních hrozeb s cílem zabezpečit digitální svět, data a identity v něm. 

TECHNOLOGIE SYMANTEC také poskytuje:
  • Zabezpečení e-mailové komunikace (Symantec Messaging Gateway, Mail Security for Microsoft Exchange).
  • Kontrolu a filtraci webového provozu (Symantec ProxySG, Advanced Secure Gateway).
  • Ochranu před únikem citlivých informací napříč veškerými vektory a  klasifikace dat pro jejich identifikaci i ochranu (Symantec Data Loss Prevention, Information Centric Tagging).
  • Nástroje pro správu koncových bodů i serverů, prostředky pro odhalování možných úspory v IT i produkty k udržování aktuálnosti zákaznických infrastruktury pro vysoký stupeň ochrany proti zranitelnostem vč. nástrojů pro snadnost nasazení operačních systémů (Symantec Client Management Suite, Server Management Suite, Asset Management Suite, Altiris, Ghost Suite).
  • Zabezpečení koncových pracovních stanic, notebooků, mobilních zařízení či serverů i virtualizovaných desktopů (Symantec Endpoint Protection, Endpoint Detection and Response, Endpoint Protection Mobile, Endpoint Threat Defense for Active Directory, Endpoint Application Control, Endpoint Application Isolation, Endpoint Complete Cloud Connect Defense).
  • Ochranu identity díky vícefaktorovému ověřování cloudovým aplikacím, přístupu k síti a VPN (Symantec VIP, VIP Access Manager).
  • Pro zabezpečení dat v počítačích, noteboocích, tabletech, pevných discích, vyměnitelných médiích, souborech, e-mailových systémech a cloudových aplikacích (včetně SaaS). Chraňte data a usnadněte si jejich předávání bezpečnou formou bez ohrožení výkonu (Symantec Information Centric Encryption, Endpoint Encryption, File Share Encryption, Desktop Email Encryption, Gateway Email Encryption, Command Line Encryption by PGP).
  • K zjištění a blokování pokročilých hrozeb, analýze obsahu a vícevrstvé ochraně proti malware, který mnohdy uniká tradičním analýzám a přizpůsobitelnou karanténou slouží Sandbox produkty (Symantec Content & Malware Analysis, Advanced Threat Protection).
  • K zabezpečení při používání cloudových aplikací s nejhlubší visibilitou, nejpřísnějším zabezpečením dat a nejsilnější ochranou před hrozbami (Symantec Cloud Access Security Broker – CASB, CloudSOC).
  • Díky stále většímu počtu webových aplikací a zabezpečených webových stránek, je dnes již nezbytný vhledu do takto zabezpečené komunikace, které přináší s sebou i stále více hrozeb, ale mnohdy díky předchozím ne zcela vhodným investicím je to problém, ale je řešení jak se vyhnout exponenciálnímu růstu nákladů (Symantec SSL Visibility Appliance)
Přesunout se na začátek