Americká společnost Commvault sídlí v Tinton Falls, New Jersey a globálně zaměstnává více než 2 000 zaměstnanců. Pro svou technologickou vizi, inovace a výkon, získal Commvault nejvyšší ocenění od renomované společnosti Gartner a to již po šesté v řadě za sebou. Specializuje se na vývoj nadčasového řešení pro správu a ochranu dat. Řešení je založeno na otevřených standardech datových služeb s neomezenou možností integrace a nasazení v heterogenních prostředích klientů.

COMMVAULT_logo_2020

Řešení společnosti Commvault představují jedno z předních portfolií v oblasti zabezpečení a obnovy dat, cloudu, virtualizace, archivování, synchronizace a sdílení souborů. Commvault se nezaměřuje na hardware, ale výhradně na správu dat. Díky tomu ho přijaly společnosti všech velikostí a ve všech odvětvích a zásluhou řešení „on premise“ i napříč mobilními platformami v i mimo cloud. Čímdál častější se stává i požadavek poskytovat produkty jako službu až v prostředích zákazníka nebo v cloudech partnerů.

TECHNOLOGIE COMMVAULT jsou určeny všem zákazníkům, kteří potřebují globální řešení ochrany a práce s daty, jako je:
  • Zálohování i obnova dat a to včetně obnovy po katastrofách, archivace dat, která nepotřebuje dodatečný datový prostor a tak šetří prostředky IT, indexování obsahu (dokumentů, emailů apod.), vyhledávání (Commvault Complete ™ Backup & Recovery).
  • Nový přístup k řešení problémů v oblasti ochrany dat přináší řešení Commvault, díky kterému můžete vybudovat jednotnou moderní platformu pro ochranu a správu dat, která poskytuje služby podobné cloudu v On-Premise prostředích (Commvault HyperScale).
  • Poskytovat, synchronizovat a migrovat data napříč prostředími a splnit kritické potřeby organizací vč. zrychlení automatizovaného zotavení po havárii aplikací, operace dev/test a migraci dle zátěže důležitých systémů (Commvault Orchestrate).
  • Data stále řídí naše obchodní operace a inovace, objemy dat stále zvětšují a jsou stále více fragmentovány napříč zařízeními, místy a poskytovateli služeb. Proto je potřeba být schopni vyhledávat napříč těmito zdroji – eDiscovery a podpora pro právní oddělení v tomto ohledu je (Commvault Activate).
Přesunout se na začátek