Ochrana dat jak má být – jednoduchá, spolehlivá komplexní

Vývojový cyklus produktu VERITAS Backup Exec je neskutečně rychlý a neustále drží krok se změnami v datovém prostředí. Přinášíme přehled nějdůležitějších aktualizací z několika nejnovějších verzí.

Odolnost proti ransomware
Buďte chytřejší než ransomware. Zálohovací prostředí bývá často oblíbeným cílem, proto Backup Exec posílil ochranu zálohovacích úložišť a procesů.

Deduplikace
Ať už používáte pevné úložiště nebo cloud, prostřednictvím deduplikace minimalizujete síťový provoz a šetříte místo na disku potřebné pro zálohování.

Akcelerátor pro VMware a Hyper-V
Díky eliminaci potřeby opakovaných úplných záloh došlo k výzranému snížení zálohovací okna pro virtuální systémy. Využijte možnost sledování změn bloků pro VMware i Hyper-V.

Okamžitá obnova cloudu
Spravujte zálohování i obnovu po havárii z jednoho rozhraní. Backup Exec podporuje přímou integraci s Microsoft Azure Site Recovery.

Backup Exec nabízí spolehlivé, komplexní a cenově výhodnou ochranu dat vyžadovanou pro zálohy napříč cloudem, virtuálním i fyzickým prostředím.

Co je nového ve verzi Backup Exec 21.4

Díky vylepšování odolnosti proti ransomware přináší Backup Exec (BE) 24.1 svým zákazníkům spolehlivou ochranu, nyní zahrnující podporu pro neměnné zálohy WORM (Write Once, Read Many) pro prostředí Amazon a Data Domain.

Mezi vylepšení, která stojí za zmínku, patří:

 • Podpora pro neměnné úložiště WORM (Write Once, Read Many) – uživatelé Backup Exec nyní mohou vytvářet sady záloh s podporou WORM pro následující technologie:
   • DataDomain OpenStorage Technology (OST) Object Lock
   • Amazon Web Services (AWS) S3 Object Lock
 • Zlepšení výkonu asynchronního čtení VMware – došlo k výraznému zlepšení výkonu úloh zálohování pro virtuální stroje
 • Zlepšení výkonu zálohování do deduplikačního úložiště – zkrátila se doba připojení médií během zálohování do složky deduplikačního úložiště
 • Podpora nových oblastí cloudových úložišť – podpora pro následující cloudová úložiště umožňuje větší flexibilitu i hospodárnost:
   • Google (Dillí, Melbourne, Toronto)
   • Azure (USA – Arizona, U.A.E. – Dubai, Švýcarsko – Zurich, Korea – Soul, Východní Asie – Hong Kong)

 

Zdroj: VERITAS

Přesunout se na začátek