Bitdefender – nový partner v oblasti bezpečnosti dat

Již více než 20 let se věnujeme zabezpečení dat i uživatelů, neustále se vzděláváme a snažíme se nabídnout našim zákazníkům co nejlepší alternativy s co nejširším pokrytím služeb.

Proto jsme se rozhodli zařadit do našeho portfolia produkty společnosti Bitdefender. Hlavním důvodem je nejširší pokrytí služeb jednotnou konzolí, které Bitdefender uživatelům nabízí. Dalším z důvodů je možnost alternativy pro společnosti, které se v současné době obávají používat bezpečností software z válkou postižené oblasti, ať už z preventivních důvodů nebo důvodu nadnárodních regulací.

Společnost Bitdefender byla založena v roce 2001 a patří mezi nejdůvěryhodnější světové dodavatele řešení v oblasti eliminace hrozeb, ochrany soukromí a dat a zajištění kybernetické odolnosti. V současné době střeží miliony koncových zákazníků, firem a institucí veřejné správy ve více než 170 zemích světa. Neustále investuje do výzkumu a vývoje a řadí se k průkopníkům ve vývoji technologií v oblasti antimalwaru, behaviorální analytiky a zabezpečení internetu věcí. Je držitelem řady ocenění.

Přesunout se na začátek