Zelený medvěd pomáhá rodičům i dětem

Internet není vždy hezké místo. Je tam i brutalita, porno nebo divný lidi.
Víte, že až 20% dětí komunikuje na netu s neznámými lidmi?

Zelený medvěd společnosti Kaspersky je tu od toho, aby vám zjistil, jak na tom vaše dítě je.
Děti jsou zábavnou formou testovány a mají možnost vyhrát zajímavé ceny. Vy získáte informace o tom, jestli má vaše dítě základní povědomí o tom, jak se chovat v internetovém prostředí a k tomu tipy, jak jej poučit a upozornit na nástrahy internetu.

Projekt Zelený medvěd je organizován společností Kaspersky Lab, která patří ke světovým leaderům v oblasti kyberbezpečnosti. Kaspersky Lab nabízí softwarová bezpečnostní řešení, která ochrání široké spektrum uživatelů od domácností, přes malé firmy až po velké korporace. Velkou důležitost příkládá bezpečnosti dětí na internetu. K tomu vytvořila speciální produkt s názvem Safe Kids a projekt Zelený medvěd, který je primárně určen pro děti od 9 do 11 let.

Služba Kaspersky Safe Kids je navržená tak, aby vám pomohla efektivně přistupovat k ochraně vašich dětí před nebezpečím, které se skrývá online. Díky tomuto řešení můžete buď zablokovat přístup svých dětí k určitým aplikacím a webovým stránkám nebo děti lépe informovat o nebezpečí prostřednictvím upozornění, že stránky nebo aplikace, na které chtějí vstoupit, jsou rizikové a mohou obsahovat nebezpečný obsah. Od nastavení časových limitů až po sledování online aktivit může služba Safe Kids poskytnout plnohodnotnou ochranu dětí před hrozbami, které se na internetu rozmáhají.
Zajímá vás, jak je na tom nejen vaše domácnost, ale také vaše společnost?
Vyplňte krátký kontaktní formulář a naši specialisté s s Vámi spojí a poskytnou Vám podrobnější informace, případně si s Vámi sjednaní termín osobní schůzky.
Zároveň od nás ihned získáte dárek v podobě e-booku "Kasper, Sky a zelený medvěd", který vám pomůže s ochranou vašich dětí na internetu.
Přesunout se na začátek