Představujeme produkty Veritas

Zveme Vás na sérii krátkých webinářů, na kterých Vám společně s našimi partnery, společnostmi Veritas a Tech Data, představíme technologie a produkty Veritas.

Webináře se konají každý čtvrtek od 14:00 do 14:30 a mají následující témata:

DATUMTÉMA
30.4.2020SaaS Backup – řešení pro zálohování z cloudu do cloudu s bezpečnou a automatizovanou ochranou dat pro SaaS aplikace (Office 365, G-Suote, Salesforce, Dynamics 365)
7.5.2020 Aptare IT Analytics – získejte viditelnost do všeho pomocí jedinečného analytického produktu pro jakékoliv zálohovací řešení, jakékoliv úložiště a jakékoliv cloudové prostředí
14.5.2020Enterprise Vault –lídr mezi podnikovými systémy pro archivaci nestrukturovaných dat
21.5.2020InfoScale – softwarově definovaná infrastruktura pro aplikace, které nemohou činit kompromisy v dostupnosti nebo výkonnosti
28.5.2020NetBackup – dlouhodobě uznávaný lídr na trhu v oblasti podnikového softwaru pro zálohování a obnovu dat, eliminuje náklady a složitost jednoúčelových produktů a zároveň udržuje vaše data v bezpečí, dostupná a v souladu s předpisy – bez ohledu na to, kde jsou uložena.
4.6.2020Resiliency Platform – řešení pro orchestraci disaster recovery scénářů pro aplikace, virtuální i fyzické servery nebo cloud. Umožňuje snadno přecházet mezi on-premise datovým centrem nebo cloudovým prostředím.
11.6.2020Backup Exec – rychlé, jednoduché, kompletní a cenově efektivní řešené pro zálohování a obnovu dat, ať už se nacházejí kdekoliv.
18.6.2020Access – softwarově definované úložiště určené primárně pro dlouhodobou archivaci dat snižující celkové náklady na vlastnictví
25.6.2020Data Insight – klasifikace dat, analytika přístupu k souborům, řízení přístupu k nestrukturovaným datům. Identifkujte, kde se nacházejí soubory s citlivými údaji a kdo s nimi skutečně pracuje.

V případě, že jste některý z webinářů nestihli, můžete si je pustit ze záznamu. Všechny uplynulé webináře naleznete ZDE.

Přesunout se na začátek