SENIOR CONSULTANT PRO ZÁLOHOVÁNÍ

Vyznáte se v zálohovacích systémech? Zajímá Vás zálohování a obnova dat jak ve fyzickém, tak virtuálním nebo multi-cloudovém prostředí? Sledujete trendy a máte chuť se vzdělávat a posouvat své znalosti?

Do našeho technického týmu hledáme zkušeného konzultanta se zaměřením na zálohování.

CO VÁS ČEKÁ

  • komunikace s klienty v rámci projektů – analýza a řešení požadavků
  • spolupráce na projektech
  • návrh technických řešení
  • testování a implementace řešení a odpovědnost za jejich funkčnost
  • řízení změn ve všech prostředích v rámci dané odpovědnosti
  • komunikace a spolupráce s ostatními členy týmu

CO POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost se zálohováním v různých typech prostředí
  • znalost zálohovacího prostředí Veritas (nebo jiného)
  • analytické myšlení
  • aktivní přístup k identifikaci a řešení problémů
  • komunikativnost
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

CO NABÍZÍME

  • podporu profesionálního týmu odborníků
  • možnost home office
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stabilní zaměstnání
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • příjemné prostředí na Praze 4 s dobrou dostupností MHD i parkováním

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

Zašlete nám svůj životopis na email zamestnani@m-com.cz.

Přesunout se na začátek