Společnost Synacor byla založená v roce 1998 a sídlí v Buffalu s kancelářemi v Bostonu, Dallasu, Londýně, Los Angeles, New Yorku, Ottawě, Pune, San Franciscu, Singapuru a Tokiu. Synacor je důvěryhodným technologickým partnerem pro vývoj, multiplatformní služby a partner pro poskytovatele videa, internetu a komunikací i výrobce různých zařízení. Zákazníkům dodáváme moderní, multiscreenové technologie pro reklamu, které vyžadují škálovatelné nasazení, akční data a sofistikovanou implementaci. V evropských podmínkách je společnost Synacor známá především jako dodavatel alternativného Groupwarového řešení pro zákazníky, které nachtějí „uváznout“ v pasti poplatků společností jako je Microsoft. Na řešení Synacor Zimbra spoléhá více jak 200.000 firem, 1.000 vládních a finačních institucí ve 140 zemích světa.

PRODUKTY SYNACOR:
  • Jednotná platforma pro týmovou spolupráci, zasílání mailů, plánování událostí a sdílení úkolů i kontaktů s nejmenším dopadem na jednotlivce, malé podniky a neziskové organizace „ Synacor Zimbra Collaboration Open Source Edition “.
  • Nejlepší alternativa vůči Enterprise prostředkům (jako je MS Exchange, Outlook 365 či IBM Domino) s nejlepším poměrem cena/výkon, nabízející pestrou škálu funkcionalit v jednom produktu ( škálovatelné prostředí pro mail, sdílení kontaktů, úkolů, kalendářů, projektů, dokumentů i zasílání zpráv v reálném čase nebo videokonference. Nedílnou součástí je i 2FA autentizace, zálohování a HSM vč. vlastní archivace). To vše je „Synacor Zimbra Collaboration Network Edition“.
Přesunout se na začátek