Společnost Lastline, Inc., je americká kybernetická bezpečnostní společnost a poskytovatel platformy pro detekci narušení, založena v roce 2011 v Redwood City ve státě Kalifornia.Společnost nabízí detekci narušení bezpečnosti v síťovém provozu a dalších bezpečnostních služeb, které bojují proti pokročilému malwaru, který  používají hackerské skupinami pro trvalé ohrožení (APT) podniků, vládních organizací a další poskytovatelů bezpečnostních služeb.

Lastline má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii.

Ne nadarmo, si díky svým inovativním přístupům a vynikajícím výsledkům detekce, zvolili technologie Lastline co by aliančního technologického partnera např. společnosti IBM, Barracuda, Forcepoint, SonicWall a mnoho dalších.

TECHNOLOGIE LASTLINE poskytuje:
  • Bezkonkurenční ochranu proti pokročilému malwaru nabízí technologie Lastline Network Defender, který je schopen detekovat nejenom existující malware uvnitř vaší organizace, ale i malware, který se snaží infiltrovat do vaší sítě prostřednictím e-mailu, škodlivých stránek, infikovaných mobilních zařízení i notebooků atp.
  • Pokud Váš tým potřebuje jednorázově identifikovat případné hrozby, stačí využít službu Lastline Analyst ™, kam můžete odeslat prostřednictvím Lastline Deep Content Inspection ™, kde jej vyhodnotí na škodlivý obsah. Tato technologie je navržen tak, aby poskytovala kompletní přehled o chování škodlivého softwaru, ale zároveň zůstala skrytá.
  • Pro zajištění nejvyššího stupně ochrany s maximálním využitím stávajících investic do bezpečnostních produktů je tu Lastline Detonator, který zvyšuje schopnost vašich stávajících bezpečnostních technologií o detekcí pokročilého škodlivého softwaru, který by jinak chyběl. Integrace výsledků Deep Content Inspection s nástroji pro správu zabezpečení vám umožňuje reagovat na únikový malware v celé organizaci.
Přesunout se na začátek