• Naše řešení mají pevné pilíře

  Neexistují neřešitelné problémy, jsou pouze nové přístupy a cesty.

  Nalezneme ta nejlepší řešení, která Vám usnadní práci. Důvěřujte odborníkům.

 •  

  HARDWARE

  Lidský mozek je hardware s operačním výkonem 38 petaflops.Využijte mentální zdroje firmy k tomu, abyste dosáhli víc!

   

  VIRTUALIZACE

  K efektivnějšímu řízení firmy nebo podniku stačí jen jeden krok: zajistit vytěžování dat a získávání klíčových informací z jednoho zdroje.

   

  BEZPEČNOST

  Vaše podnikatelské záměry neustále ohrožují lidské chyby, interní incidenty, kybernetické útoky na weby certifikačních autorit, ale i viry či poškozené soubory.

   

  SPRÁVA ZAŘÍZENÍ

  Nárůst dat, špatně dostupné provozní aplikace, výpadky systému, ale i zvýšené požadavky na mobilitu pracovníků prodražují správu vaší počítačové sítě.

   

  ZÁLOHOVÁNÍ A ARCHIVACE

  Váš mozek každou vteřinu zpracuje a vyhodnotí 144 GB dat. Má paměť 3584 TB a nepřekonatelnou kapacitu pro obnovu své funkce.

   

  TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

  Ruku v ruce se záplavou informací vzrůstají požadavky na rychlost jejich zpracování. V dnešní době již nikdo nemůže těmto výzvám čelit sám.

 • HARDWARE

  Lidský mozek je hardware s operačním výkonem 38 petaflops. Využijte mentální zdroje firmy k tomu, abyste dosáhli víc !
   

  Spolehlivý a kvalitní hardware je klíč k Vašim úspěchům a nezbytná prostředek k Vaší práci.

   

  Hardware je skloňován v mnoha pádech, ale bez něj nelze zabezpečit potřebný výkon pro Vaše aplikace a řešení. Jsme připravení Vám podat pomocnou ruku našich certifikovaných specialistů a ve spolupráci s Vámi, připravit hardwarové konfigurace, jež Vám umožní zabezpečit optimální výkon pro všechny aplikace s maximální efektivitou vynaložených prostředků. Našimi partnery jsou renomované společnosti na trhu v oblasti ICT. To vše s ohledem na Váš růst a ochranu Vašich investic.

   

  V naší nabídce najdete kvalitní hardware od společností HUAWEI, DELL, IBM, LENOVO nebo SGI.

 • VIRTUALIZACE

  K efektivnějšímu řízení firmy nebo podniku stačí jen jeden krok: zajistit vytěžování dat a získávání klíčových informací z jednoho zdroje.

   

  Žijeme v mnoha směrech ve virtuální době, ale problémy jsou až příliš reálné.

   

  Několik virtuálních počítačů v jediném gigabytu paměti = reálné úspory, které nemůžete ignorovat!

   

  Jedna z možných cest pro zefektivnění Vašich nákladů a zabezpečení Vašich aplikací je virtualizace. Náš tým specialistů a obchodníků je připraven Vám pomoci s kompletním procesem virtualizace. Díky dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem našich expertů dokážeme minimalizovat Vaše náklady a rizika spojená s virtuálním prostředím, počínaje analýzou Vašich požadavků, až po implementací optimálního řešení. Samozřejmě jsme připraveni nabídnout Vám pomoc při optimalizaci již stávajícího řešení. Nabízíme taková řešení, která jsou schopna zachovat ve virtuálním světě systém a přehlednost. Jsme schopni pracovat s jakýmkoliv výchozím hardwarovým zařízením. V oblasti virtualizace spolupracujeme s předními společnostmi v oblati virtualizace.

   

 • BEZPEČNOST

  Vaše podnikatelské záměry neustále ohrožují lidské chyby, interní bezpečnostní incidenty, kybernetické útoky na weby certifikačních autorit, ale i viry či poškozené soubory. Ochrana, spolehlivá ve fyzickém prostředí je ve světě počítačů nepoužitelná!

   

  Nejcennější majetkem jsou Vaše data!

   

  Detekujeme nezvané návštěvníky i chybné fragmenty v algoritmech. Bezpečně ovládáme podprahové spektrum Matrixu.

   

  Bezpečnost, pro nás není jen slovo. Ochrana Vašich dat patří mezi stěžejní požadavky v rámci informačních technologií. V oblasti minimalizace rizik spojených s únikem či ztrátou dat má tým našich specialistů bohaté zkušenosti. Ve spolupráci s Vámi jsme připraveni nalézt optimální řešení zabezpečující ochranu dat. Mobilními klienty počínaje přes Vaše výměnná média a centrálními systémy konče. V již nasazených prostředích Vám pomůžeme s analýzou rizik a jsme schopni zabezpečit případné kroky korespondující s Vašimi požadavky.

 • SPRÁVA ZAŘÍZENÍ

  Nárůst dat, špatně dostupné provozní aplikace, výpadky systému, ale i zvýšené požadavky na mobilitu pracovníků prodražují správu vaší počítačové sítě.

   

  Vy řídíte realitu, my ovládáme její výkonnou a propracovanou simulaci.

   

  Ve Vaší společnosti máte celou řadu koncových zařízení. Chytré telefony, tablety, notebooky, pracovní stanice či výkonné centrální servery. Bez ohledu na svou velikost všechna zařízení spojuje požadavek na nutnost centrální správy a zabezpečení. Každé z těchto zařízení je pomyslnou vstupní branou do Vaší infrastruktury a k tomu nejcennějšímu, co zde máte: k Vašim datům. Nelze tedy podcenit sebemenší detail. Jsme připraveni s Vámi maximálně eliminovat případná nebezpečí a minimalizovat Vaše náklady.

 • ZÁLOHOVÁNÍ A ARCHIVACE

  Váš mozek každou vteřinu zpracuje a vyhodnotí 144 GB dat. Má paměť 3584 TB a nepřekonatelnou kapacitu pro obnovu své funkce. V digitálním prostoru existuje jediná možnost, jak obnovit aplikace, data a soubory - zálohování.

   

  Zvolte nejlepší strategie obnovy dat ze zálohy, dáme Vám do rukou nejpopulárnější nástroje a produkty.

   

  V datech se zrcadlí reálný svět vašeho podnikání: dokumenty, důvěrné informace, finanční data, komunikace se zákazníky, know how. K nenávratným škodám někdy stačí pouhá hodina nedostupnosti vašich dat a aplikací. Jsme schopni zajistit spolehlivé zálohování dat jak u firmy, která prozatím žádný podobný systém nevyužívala, tak u podniku, který se rozhodl pro změnu v rámci restrukturalizace a centralizace dat. Jsme připraveni Vám pomoci s analýzou Vašich dat a nejefektivnějším nasazením zálohovacího řešení. Vše s maximálním důrazem na Vaše potřeby.

   

  Postupem času je stále více dat nutno uchovávat, ale k jejich změně již průběžně nedochází. Zde je ideální místo pro archivaci. Námi navrhovaná řešení vždy kladou na první místo časovou dostupnost, bezpečnost a spolehlivost navržených a implementovaných řešení.

 • TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE

  Ruku v ruce se záplavou informací vzrůstají požadavky na rychlost jejich zpracování. V dnešní době již nikdo nemůže těmto výzvám čelit sám.

   

  I ti nejlepší potřebují podporu a spolupráci týmu.

   

  Dokážeme zpřístupnit Vaše informace všem členům týmu, bez ohledu na to, kde se právě nacházejí Společné kalendáře, seznamy a rozsáhlé možnosti workflow vám poskytnou maximální přehled a zajistí efektivitu a výkonnost vaší firmy. Vytvořit, vyhledat a sdílet dokument, či řídit jeho revize musí být snadné, rychlé a intuitivní. Vzájemná spolupráce sdílení a komunikace v reálném čase zajistí rychlejší bezproblémovou cestu ke zdárnému cíli.