• Novinky a události

  Novinky, zajímavé odkazy a vše co by vás mohlo aktuálně zajímat ve spojitosti s námi a našimi partnery

 • PŘEDSTAVUJEME NOVOU VERZI
  KASPERSKY EDPOINT SECURITY FOR BUSINESS

  Díky stupňujícícm se hrozbám jako jsou ransomwarové a phishingové útoky či útokům využívajícím sociální inženýrství nebo legitimní softwary je nutné, aby kyberbezpečnostní průmysl rychle a důsledně reagoval. Právě proto přichází společnost Kaspersky Lab s vylepšenou verzí svého vlajkového produktu - Kaspersky Endpoint Security for Business.

   

  Využívá detekční technologie nové generace s dynamickým strojovým učením, poskytuje zvýšenou viditelnost všech komponent a granulární bezpečnostní prvky včetně správy zranitelností. Samozřejmostí je ochrana citlivých údajů a integrace s EDR.

   

  Odborníci z Kaspersky Lab u řešení Endpoint Security for Business pokračují ve vývoji své vlastní detekční techniky. Její nejvyšší bezpečnostní standardy se totiž osvědčily u nezávislých odborníků a tisíců uživatelů po celém světě. Letošní inovace přináší zlepšené a dynamické strojové učení, které umožňuje detekci podezřelé aktivity v reálném čase. Další technologie nové generace u tohoto produktu zahrnují: behaviorální detekci, HIPS, Exploit Prevention a Remediation Engine.

   

   

  Řada bezpečnostních prvků byla rozšířena o nové schopnosti. Ty zahrnují mechanismus, který chrání kriticky důležité systémové procesy a zabraňuje úniku citlivých dat prostřednictvím nástroje mimikatz. V kombinaci s dalšími funkcemi pomáhá chránit firmy před současnými hrozbami jako je WannaMine, který napadá počítače a zneužívá jejich výpočetní výkon k těžbě kryptoměn.
  Součástí produktu je i Vulnerability and Patch Management (Správa zranitelností a bezpečnostních záplat), která umožňuje automatické odstranění zranitelností. Nástroj sám vyhledá a určí důležitost záplat, stáhne dostupné aktualizace i záplaty a provede testování. Díky tomu se výrazně snižuje riziko zneužití zranitelností v oblíbených softwarech, které využívají kyberzločinci. Automatizace celého procesu navíc zbavuje firemní bezpečnostní týmy starostí s manuální správou systémů a zároveň zaručuje transparentnost provedených akcí.

   

  Zcela nové uživatelské rozhraní zobrazuje stav a efektivnost ochranných vrstev a jednotlivých bezpečnostních komponent. Uživatelé tak mají přehled o tom, jestli je každá ochranná vrstva v pořádku a plní svůj účel.
   

  Nová verze produktu vychází vstříc velkým firmám, protože nabízí lepší funkce pro správu a implementaci řešení. Škálovatelnost produktu umožňuje spravovat až 100 000 koncových zařízení prostřednictvím jediné serverové instalace. Řešení je celosvětově dostupné jak v rámci klasických tak i předplatitelských licencí.

  Zdroj: Tisková zpráva Kaspersky Lab

   

   

   

  HLEDÁTE BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI SPOLEČNOST?
  ZAUJALO VÁS ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI KASPERSKY?

  NAPIŠTE NÁM - RÁDI VÁM POMŮŽEME VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ PRODUKT PRO VÁS!

 • NSS LABS DOPORUČUJE ŘEŠENÍ FORCEPOINT

  NSS Labs vydala zprávu k testům firewallů příští generace (NGFW) a opět udělila doporučující hodnocení bezpečnostnímu řešení od Forcepointu.

   

  Bezpečnostní řešení Forcepoint NGFW zaznamenalo doporučující hodnocení již popáté v řadě za sebou od chvíle, kdy společnost NSS Labs začala s testováním firewallů příští generace.

  Forcepoint NGFW zablokoval v testu NSS Labs 2017 NGFW 99.95 % útoků a Forcepoint byl jediným dodavatelem, jehož řešení zablokovalo 100 % testovaných útoků ze statické knihovny útoků NSS Labs. Během živé testovací 31denní periody zablokoval Forcepoint NGFW 99,89 % “drive-by” útoků zacílených na klientské aplikace.

   

  Kompletní zprávu NSS Labs 2017 si můžete stáhnout na stránkách Forcepointu.

   

  HLEDÁTE BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI SPOLEČNOST?
  ZAUJALO VÁS ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI FORCEPOINT?

  NAPIŠTE NÁM - RÁDI VÁM POMŮŽEME VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ PRODUKT PRO VÁS!

 • Efektivní a ekonomicky velmi zajímavé zálohování All In Box

  XBA appliance pro zálohování lokálních dat i SMB infrastruktur

  PoC zdarma a každý referenční zákazník získá dodatečnou slevu