• VERITAS NBU 5240 - LIMITOVANÁ EDICE

  Platí pro 4TB I 14 TB I 27 TB*

   

  Získejte SLEVU až 77% na kompletní zálohovací řešení

   

  Balíček obsahuje:

  NetBackup Appliance 5240 daného modelu a konfigurace

  Kapacitní licenci NBU pro zálohování zdrojových dat 2TB I 5TB I 10TB

  • Standard Client
  • Enterprise Client
  • Server
  • Enterprise Server
  • Application & DB Pack
  • SAP Agent
  • Data Protection Optimization 
   Option
  • Replication Director
  • NDMP Option
  • Shared Storage Option
  • Vault Option
  • Library Based Tape Drive
  • OpsCenter Analytics

  Operační systémy:
  BeijingLinux, CentOS, FreeBSD, GNU/Linux, HP-UX, Mac OS X, NeoKylinLinux AdvancedServer, Novell Open EnterpriseServer, OpenVMS, OracleLinux, RedHatEnterpriseLinux, SUSE Linux EnterpriseServer, Solaris, Ubuntu, Windows

   

  Aplikační a databázoví agenti:
  ApacheHadoop, ApacheHbase, EnterpriseVault, IBM DB2, IBM Informix, IBM Lotus Domino, MariaDB, Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint, Microsoft SQL Server, MySQL, OracleDatabase, PostgreSQL, SAP ASE, SAP HANA, SAP MaxDB, SAP Oracle, SQLite, XBSA ExtensibleClient

  Podmínky:

  1. Nabídka je platná na otevřené obchodní případy do 30. 6. 2019.
  2. Nabídku nelze uplatnit na objednávky, které již byly s distributorem nebo zástupcem společnosti Veritas uzavřeny.
  3. Na nabídku není možné aplikovat žádnou další slevy.
  4. Veritas si vyhrazuje právo zrušit, předčasně ukončit, změnit či pozastavit tuto nabídku kdykoliv během doby její platnosti.

 • FORCEPOINT NGFW OPĚT VÍTĚZEM TESTU NSS LABS

  Pošesté za sebou obdržel Next Generation Firewall (NGFW) společnosti Forcepoint doporučující hodnocení v testu společnosti NSS Labs – nejvyšší ohodnocení, které je možné získat, a dosáhl nejlepšího skóre v účinnosti zabezpečení mezi všemi testovanými produkty.


  Z výsledků testu NSS Labs mimo jiné vyplynulo:

  • 99.7% zastavených útoků
  • 100% zastavených pokusů o průnik (provedených pomocí Advanced Evasion Techniques)
  • o 48% vyšší výkon při dešifrování SSL oproti internímu hodnocení

  Jak společnost Forcepoint dosahuje takovýchto výsledků?
  Posledních deset let jsme strávili výzkumem a vývojem technologií, které dokáží odolat neustále se vyvíjejícím pokročilým hrozbám. Nejen, že jsme pomohli zabezpečit vysoce výkonné síťové infrastruktury, ale zabudovali jsme zabezpečení přímo do SD-WAN konektivity, která je součástí vysoce dostupných a výkonných firewallů s centrální správou, jež umožňuje spravovat až tisíce firewallů z jednoho místa.

   

  “Forcepoint 2105 dosáhl v roce 2018 v testu NGFW společnosti NSS Labs nejvyšší účinnosti zabezpečení a jeho výkonnost dosáhla vyšších výsledků, než požaduje samotný Forcepoint.”

  Vikram Phatak, CEO NSS Labs

   

  Kompletní zprávu NSS Labs 2018 si můžete stáhnout na stránkách Forcepointu.

   

  HLEDÁTE BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI SPOLEČNOST?

  ZAUJALO VÁS ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI FORCEPOINT?

  NAPIŠTE NÁM - RÁDI VÁM POMŮŽEME VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ PRODUKT PRO VÁS!

 • PŘEDSTAVUJEME NOVOU VERZI
  KASPERSKY EDPOINT SECURITY FOR BUSINESS

  Díky stupňujícícm se hrozbám jako jsou ransomwarové a phishingové útoky či útokům využívajícím sociální inženýrství nebo legitimní softwary je nutné, aby kyberbezpečnostní průmysl rychle a důsledně reagoval. Právě proto přichází společnost Kaspersky Lab s vylepšenou verzí svého vlajkového produktu - Kaspersky Endpoint Security for Business.

   

  Využívá detekční technologie nové generace s dynamickým strojovým učením, poskytuje zvýšenou viditelnost všech komponent a granulární bezpečnostní prvky včetně správy zranitelností. Samozřejmostí je ochrana citlivých údajů a integrace s EDR.

   

  Odborníci z Kaspersky Lab u řešení Endpoint Security for Business pokračují ve vývoji své vlastní detekční techniky. Její nejvyšší bezpečnostní standardy se totiž osvědčily u nezávislých odborníků a tisíců uživatelů po celém světě. Letošní inovace přináší zlepšené a dynamické strojové učení, které umožňuje detekci podezřelé aktivity v reálném čase. Další technologie nové generace u tohoto produktu zahrnují: behaviorální detekci, HIPS, Exploit Prevention a Remediation Engine.

   

   

  Řada bezpečnostních prvků byla rozšířena o nové schopnosti. Ty zahrnují mechanismus, který chrání kriticky důležité systémové procesy a zabraňuje úniku citlivých dat prostřednictvím nástroje mimikatz. V kombinaci s dalšími funkcemi pomáhá chránit firmy před současnými hrozbami jako je WannaMine, který napadá počítače a zneužívá jejich výpočetní výkon k těžbě kryptoměn.
  Součástí produktu je i Vulnerability and Patch Management (Správa zranitelností a bezpečnostních záplat), která umožňuje automatické odstranění zranitelností. Nástroj sám vyhledá a určí důležitost záplat, stáhne dostupné aktualizace i záplaty a provede testování. Díky tomu se výrazně snižuje riziko zneužití zranitelností v oblíbených softwarech, které využívají kyberzločinci. Automatizace celého procesu navíc zbavuje firemní bezpečnostní týmy starostí s manuální správou systémů a zároveň zaručuje transparentnost provedených akcí.

   

  Zcela nové uživatelské rozhraní zobrazuje stav a efektivnost ochranných vrstev a jednotlivých bezpečnostních komponent. Uživatelé tak mají přehled o tom, jestli je každá ochranná vrstva v pořádku a plní svůj účel.
   

  Nová verze produktu vychází vstříc velkým firmám, protože nabízí lepší funkce pro správu a implementaci řešení. Škálovatelnost produktu umožňuje spravovat až 100 000 koncových zařízení prostřednictvím jediné serverové instalace. Řešení je celosvětově dostupné jak v rámci klasických tak i předplatitelských licencí.

  Zdroj: Tisková zpráva Kaspersky Lab

   

   

   

  HLEDÁTE BEZPEČNOSTNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠI SPOLEČNOST?
  ZAUJALO VÁS ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI KASPERSKY?

  NAPIŠTE NÁM - RÁDI VÁM POMŮŽEME VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ PRODUKT PRO VÁS!

 • Efektivní a ekonomicky velmi zajímavé zálohování All In Box

  XBA appliance pro zálohování lokálních dat i SMB infrastruktur

  PoC zdarma a každý referenční zákazník získá dodatečnou slevu